Indywidualny plan żywieniowy

uwzględniający styl życia, dostępność produktów włączanych do diety oraz możliwości stosowania terapii dietetycznej w domu i poza nim.

Mniej tkanki tłuszczowej

Ocena zmian w czasie zawartości w ciele tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej.

3-MIESIĘCZNY KOMPLEKSOWY PROGRAM ODCHUDZAJĄCY BEZ EFEKTU JO-JO "EFEKT MOTYLA"

Z uwagi na fakt, że w ostatnich dwudziestu latach jesteśmy świadkami znaczącego upowszechniania się nadwagi i otyłości na świecie zapraszamy wszystkich borykających się z problem nadmiernej masy ciała do uczestnictwa w specjalnym trzymiesięcznym programie odchudzającym bez efektu jo-jo ,,efekt motyla”. Podczas co dwutygodniowych wizyt w poradni dietetycznej uzyskasz:

 • Indywidualnie opracowany, zbilansowany plan żywieniowy, uwzględniający Twoje preferencje pokarmowe, styl życia, dostępność produktów włączanych do diety oraz możliwości stosowania terapii dietetycznej w domu i poza nim.
 • Indywidualną opiekę dietetyka, który nauczy Cię, w jaki sposób należy się odżywiać się racjonalnie (w domu, w restauracji i u cioci na imieninach), jak zmienić niekorzystne nawyki żywieniowe oraz jak radzić sobie z kompulsywnym (napadowym) jedzeniem.
 • Stosując się do naszych porad dietetycznych, ubytek masy ciała, zgodnie z zaleceniami wynosić będzie od 0.5 do 1.0 kg w ciągu tygodnia. Aby uniknąć obniżenia tempa metabolizmu, gwarantujemy, że 75% tego ubytku stanowić będzie tkanka tłuszczowa, natomiast 25% tkanka mięśniowa.
 • Po osiągnięciu należnej masy ciała, podczas kolejnego miesiąca, dietetyk nauczy Cię jak uniknąć efektu jo-jo. Co dwa tygodnie otrzymasz plany żywieniowe o wzrastającej wartości energetycznej, co pozwoli zaadoptować Twój organizm do zgodnego z zaleceniami żywieniowymi sposobu żywienia.
 • Ocenę zmian w czasie zawartości w ciele tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej.
 • Uczestnictwo w naszym programie odchudzającym przeciwdziała nadmiernemu obniżeniu tempa metabolizmu i ponownemu wzrostowi masy ciała. Zapraszamy serdecznie!!!


  Beata (38 lat)
  " Dzięki wizycie w gabinecie pani Joasi Bajerskiej udało mi się powrócić do swojej wagi w półtora miesiąca. Zrzuciłam 8kg stosując dietę w połączeniu z ćwiczeniami..."
  Ewa (37 lat)
  " Pełen profesjonalizm w podejściu do odchudzania i zdrowego stylu życia, stosując się do zaleceń można szybko i bezboleśnie przejść przez etap gubienia kilogramów, a potem utrzymywania wagi..."
  Renata (41 lat)
  " W sumie w ciągu 3,5 miesiąca schudłam 8kg a po zakończeniu diety „wyhamowując” jeszcze 2 kg (...) Schudłam, wprowadziłam do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe... Czego chcieć więcej...."