Marta (33 lata)

"Przez ostatnie kilka lat moja waga konsekwentnie pokazywała coraz wyższy wynik, a ja, równie konsekwentnie, odwlekałam wizytę u kogoś, kto by mógł mi pomóc. Oczywiście, próbowałam kilku znanych diet, ale przekonałam się, że nie ma dobrej diety bez dobrej dietetyczki. Bo dieta to nie tylko kartka z propozycją jadłospisu, to zmiana myślenia o tym, co się je. I to okazało się być dla mnie dużo ważniejsze, niż te 12 kg, o które stałam się lżejsza!"

Małgorzata (48 lat)

"Jestem pod opieką Pani Asi od roku. Schudłam 26 kg. Przede mną jeszcze długa droga, ale świadomość, że mogę liczyć na jej wiedzę, fachowość, życzliwość, serdeczność i zrozumienie (co nie znaczy pobłażliwość) sprawia, że myślę o tym, co mnie jeszcze czeka, z nadzieją i optymizmem. Ponadto, mam pewność, że dzięki temu, w jaki sposób przekazuje swoją wiedzę i informacje niezbędne do zmiany sposobu odżywiania się, jak i całego trybu życia, mam szansę na późniejsze samodzielne skuteczne działanie w tym zakresie. Jestem w połowie drogi, ale odzyskałam radość życia i energię do działania. Nie "jeżeli", ale "gdy tylko" dopnę celu, dam znać :-))  bardzo dziękuję za wszystko."

Beata (38 lat)

"Dzięki wizycie w gabinecie pani Joasi Bajerskiej udało mi sie powrócić do swojej wagi w półtora miesiąca.Zrzuciłam 8kg stosując dietę w połączeniu z ćwiczeniami.Jestem wdzięczna za cenne wskazówki,nie sądziłam,że odchudzanie może być takie proste. Dzięki jej radom utrzymuję wagę.Wszystkie diety cud kończą sie tym samym - efektem jojo.Rozsądniej jest schudnąć wolniej,ale na stałe. Pani Joasia jest zawsze w kontakcie ze swoimi pacjentami i w razie potrzeby służy pomocą.Cierpliwie odpowiada na wszystkie maile i telefony."

Renata (41 lat)

"Odchudzanie pod opieką Pani dr inż. Joanny Bajerskiej poleciła mi moja siostra. Wszystkie moje odchudzające się koleżanki stosowały różne drakońskie diety. Żadna z tych diet nie przekonała mnie a niektóre nawet solidnie przestraszyły. Takich wyrzeczeń potrzeba, żeby zrzucić parę kilogramów? Dlatego też „z pewną taką nieufnością” umówiłam się na wizytę z Panią Joanną. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i nic a nic nie bolało ;).

Po wizycie byłam pewna, że podjęłam właściwą decyzję i uwierzyłam, że uda mi się schudnąć w sposób rozsądny, kontrolowany i na pewno będę w tym czasie pod fachową opieką. Podczas kolejnych comiesięcznych wizyt otrzymywałam, opracowane przez profesjonalistę, propozycje menu na kolejne dni.

W sumie w ciągu 3,5 miesiąca schudłam 8kg a po zakończeniu diety „wyhamowując” jeszcze 2 kg. Moje odchudzanie, pod opieką Pani dr inż. Joanny Bajerskiej, przebiegało w atmosferze profesjonalizmu w sposób kontrolowany, efektywny i efektowny. Schudłam, wprowadziłam do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe... Czego chcieć więcej. Polecam wszystkim!"

Ewa (37 lat)

"Pełen profesjonalizm w podejściu do odchudzania i zdrowego stylu życia, stosując się do zaleceń można szybko i bezboleśnie przejść przez etap gubienia kilogramów, a potem utrzymywania wagi, Pani Asia cierpliwie wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, w każdej chwili można się poradzić, z pełnym zaufaniem mogę polecić wszystkim tym, którzy toczą walkę z kilogramami - z takim sprzymierzeńcem na pewno wyjdą z niej zwycięsko, a także tym, którzy szukają sposobu na zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia."

Magda (32 lata)

"Z przyjemnością mogę polecić dietetyczkę, Panią Joannę Bajerską. Moją kurację odchudzającą zaczęłam 5 grudnia 2009 i przez 2 miesiące pozbyłam się 9kg. Jest to zasługa profesjonalnie dobranej diety, która powoduje że chudnę, a nie chodzę głodna. Przepisy podane przez Panią Joannę są bardzo szybkie i łatwe do przygotowania i nikomu nie powinny sprawic najmniejszego problemu. Ja bardzo ucieszyłam się, że nie muszę rezygnować z pieczywa, dowiedziałam się natomiast jakie wybierać i z czym je łączyć żeby było zdrowe i pożywne. Jeżeli nurtuje mnie jakieś pytanie dotyczące mojego jadłospisu to zawsze mogę liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedź mailową co uważam za bardzo ważne. Dlatego, szczerze polecam odchudzanie z Panią Joanna Bajerską. "