Indywidualny plan żywieniowy

uwzględniający styl życia, dostępność produktów włączanych do diety oraz możliwości stosowania terapii dietetycznej w domu i poza nim.

Mniej tkanki tłuszczowej

Ocena zmian w czasie zawartości w ciele tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej.

OFERTA DLA FIRM

Poradnia dietetyczna oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie edukacji żywieniowej firmom, szkołom, gabinetom odnowy biologicznej, fitness klubom, hotelom oferującym terapię otyłości oraz mediom.

 • Proponujemy warsztaty żywieniowe, które w sposób praktyczny nauczą zasad racjonalnego żywienia np. poznajemy piramidę zdrowego żywienia, uczymy się czytać informacje żywieniowe umieszczane na produktach spożywczych itp.
 • Wykłady na temat np. "Rodzina stawia na zdrowe odżywianie", "Potrzeby energetyczne kobiet aktywnych", "wiesz co jesz – ABC zdrowego odżywiania" itp.
 • Pogawędki dietetyczne (na temat “jak się odchudzać by tracić kilogramy a nie dobre samopoczucie”)
 • Artykuły do czasopism, dzienników na tematy żywieniowe, dietetyczne i promocji zdrowego stylu życia.

 • Małgorzata (48 lat)
  " Jestem pod opieką Pani Asi od roku. Schudłam 26 kg. Przede mną jeszcze długa droga, ale świadomość, że mogę liczyć na jej wiedzę, fachowość, życzliwość, serdeczność i zrozumienie..."
  Beata (38 lat)
  " Dzięki wizycie w gabinecie pani Joasi Bajerskiej udało mi się powrócić do swojej wagi w półtora miesiąca. Zrzuciłam 8kg stosując dietę w połączeniu z ćwiczeniami..."