Indywidualny plan żywieniowy

uwzględniający styl życia, dostępność produktów włączanych do diety oraz możliwości stosowania terapii dietetycznej w domu i poza nim.

Mniej tkanki tłuszczowej

Ocena zmian w czasie zawartości w ciele tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej.

PRZYGOTOWANIE DO WIZYTY

Podczas konsultacji wstępnej:

  • oceniona zostanie twoja rzeczywista masa ciała oraz skład ciała (ocena zawartości w ciele tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej masy ciała),
  • przeprowadzony zostanie wywiad dietetyczny, który pozwoli określić ogólny stan zdrowia, nawyki żywieniowe i zachowania żywieniowe. W ten sposób Dietetyk rozpozna popełniane przez Państwa błędy żywieniowe i krok po kroku nauczy jak je skutecznie eliminować. Podczas wywiadu ustalone zostaną Państwa preferencje kulinarne,
  • W przypadku osób cierpiących na choroby przewlekłe zalecane jest, aby przynieść na konsultację wstępną najnowsze badania (np. badania biochemiczne krwi) związane z daną jednostką chorobową. Wyniki tych badań pomogą uwzględnić ewentualne przeciwwskazania lub specjalne zalecenia lekarskie.

  • Ewa (37 lat)
    " Pełen profesjonalizm w podejściu do odchudzania i zdrowego stylu życia, stosując się do zaleceń można szybko i bezboleśnie przejść przez etap gubienia kilogramów, a potem utrzymywania wagi..."
    Renata (41 lat)
    " W sumie w ciągu 3,5 miesiąca schudłam 8kg a po zakończeniu diety „wyhamowując” jeszcze 2 kg (...) Schudłam, wprowadziłam do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe... Czego chcieć więcej...."